Kávička na 6 spôsobov

dolce gusto kapsule

Plniteľné kapsule a mletá káva? Pripravte si vynikajúce domáce espresso!

Tiež si pravidelne pripravujete klasického „turka“? Možno by to chcelo nejakú zmenu! Prečo si konečne nedopriať kvalitnú kávu, akú Vám pripravia v tých najlepších talianskych kaviarňach? Vďaka plniteľnej kapsule si môžete takúto kávu pripraviť aj u Vás doma.

Chcete prípravu kávy a jej konzumáciu premeniť doslova na zážitok? Pridajte si do eko kapsule aj rôzne ďalšie ingrediencie.

Káva totiž nemusí byť len čierna. Doprajte si rôzne exotické a zaujímavé chute espresso kávy, ktorú si pripravíte so svojimi EKO kapsulami. Potom, čo začnete používať plniteľné kapsule, si už na klasické kapsule ani len nespomeniete! 

Spestrite si kávu z EKO kapsulí rôznymi prísadami

Mlieko, cukor, poprípade med. To sú bežné prísady do našich káv. Viete však, že sa to dá urobiť aj celkom inak? Spravte si zo svojej kávy lahodný, nový a celkom netradičný nápoj! Skvelú chuť dosiahnete pridaním napríklad týchto ingrediencií:

  • Kardamón. Je bežnou prísadou káv na Strednom východe. Toto korenie nielenže dodá káve vynikajúcu exotickú chuť, ale navyše pôsobí ako neutralizácia účinkov kofeínu. Hodí sa teda najmä v prípadekardamom do kavy, ak si dávate viac káv denne. Stačí, ak korením posypete už hotovú kávu.

skorica do kavy

  • Škorica. Máte radi výraznejšiu chuť a kávu si tiež s radosťou osladíte? Tak vymeňte klasický cukor za škoricu. Nielenže spríjemní chuť kávy, ale navyše zlepšuje imunitný systém. A hlavne, škorica má iste menej kalórií, ako cukor!

sol do kavy

  • Soľ. Že je posolená káva absolútny nezmysel? Mýlite sa! Štipka soli totiž zjemňuje príliš horkú chuť kávy.
  • Vanilková esencia. Už Vám niekedy zišlo na um, že kávu nemusíte sladiť len cukrom? Vynikajúcou náhradou je vanilková alebo mandľová esencia. Navyše, pre prípravu kávy cez eko kapsule je priam perfektná. Nakvapkáte ju rovno na najemno namletú kávu do plniteľnej kapsule. Hotový nápoj tak bude mať jemnú vanilkovú príchuť.

zmrzlina do kavy

  • Kokosové mlieko. Ak Vám nebude vadiť chuť kokosu, vyskúšajte si pripraviť čosi ako zdravé latte. A to vďaka kokosovému mlieku.
  • Zmrzlina. Všetci občas radi zhrešíme. A sladké ku káve tak trošku aj patrí. Čo tak kopček vanilkovej zmrzliny do kávy? Oceníte najmä v lete.

EKO kapsule = kvalitné a lacné espresso

Zabudnite na drahé značkové kapsule, ktoré po príprave kávy jednoducho vyhodíte. Použite EKO kapsule a vynikajúce presso si môžete pripraviť takmer zadarmo. A navyše, nie ste obmedzení kapsulami a druhmi kávy, ktoré ponúka výrobca!

Môžete si vybrať kávu, akú len budete chcieť.

Ako na to?

Potrebovať budete plniteľné kapsule, Vašu obľúbenú jemne mletú kávu a kávovar na kapsule ako je Nespresso alebo Dolce Gusto. Pripraviť si môžete aj ďalšie ingrediencie do kávy, o ktorých si povieme neskôr. Poďme teda pripraviť vynikajúcu kávu!

1. Zaobstarajte si plniteľné kapsule. Odkazy na objednávku kapsúl nájdete pod článkom. Jedna eko kapsula Vám vydrží približne na 50 použití. Ak sa o ňu budete správne starať, jej životnosť sa predĺži.

2. Vyberte si svoju obľúbenú, na jemno namletú zrnkovú kávu. Výber kávy je len na Vás.

3. Približne 7 gramov kávy vložte do plniteľnej kapsule a utlačte ju piestom, ktorý je súčasťou eko kapsule. 

4. Kapsulu uzavrite a vložte do držiaka kávovaru Nespresso, či Dolce Gusto. Kapsulu uložte do držiaka tak, aby zapadla na určené miesto v držiaku kávovaru.  

5. Dokončte kávu rovnako ako pri klasickej jednorázovej kapsuli

Vynikajúca káva je na svete! A čo je výhodou takto pripraveného nápoja? Prekvapkávaná káva je omnoho jemnejšia k Vášmu žalúdku a jej chuť je príjemnejšia. Pri jej príprave týmto spôsobom sa do nápoja neuvoľňuje tak veľké množstvo kofeínu, ako pri klasickej zalievanej káve.

Na povrchu kávičky sa Vám vytvorí nádherná jemná pena. A navyše, takto šetríte nielen svoje peniaze, ale aj životné prostredie! Len si predstavte, koľko peňazí a zbytočne vyhodených obalov od kapsúl takto ušetríte!

V článku spomínané produkty

Nákup overený našimi zákazníkmi

Overený zákazník
Rýchle doručenie
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rychlost dodania
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rychle vybavenie objednávky, ekologicke balenie, sladky darcek navyse :)
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť dodania, darček
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť
Overené zákazníkmi