Subminimal NanoFoamer PRO - automatický napeňovač mlieka

199,00 €
Bez DPH: 165,83 €
Skladom
doručíme už zajtra, 26.6. (možnosti dodania)

199,00 €
Bez DPH: 165,83 €
-
+
Celkové hodnotenie: 5 (100%)

Počet hodnotení: 1      Pridať hodnotenie

Výrobca: Subminimal

Nanofoamer PRO, automatický napeňovač mlieka od firmy Subminimal, dokáže s ľahkosťou vytvoriť perfektnú mikropenu jednoduchým stlačením tlačidla. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete tradičné mlieko alebo rôzne mliečne alternatívy, bude pena rovnako dokonalá.

Na výber máte z troch regulátorov prietoku a šiestich rôznych programov v závislosti od veľkosti nápoja, či požadovanej konzistencie peny. Napenenie trvá iba 1-2 minúty, takže počas toho máte čas a voľné ruky na prípravu kávy. NanoFoamer PRO vytvorí penu kaviarenskej kvality, na vás je už iba priestor na experimentovanie a vytváranie Latte art.

Vďaka dvojplášťovej konštrukcii bude NanoFoamer na dotyk stále chladný. Má kompaktnú veľkosť takže manipulácia s ním je jednoduchá a umožní vytvárať latte art priamo do šálky. 

Výhody Subminimal Nanofoamer PRO

  • kvalitná mikropena -  vďaka špeciálne navrhnutému systému na šľahanie mlieka dokáže NanoFoamer PRO vytvoriť mimoriadne jemnú a hladkú penu, ktorá je porovnateľná s penou vytvorenou profesionálnymi espresso strojmi.
  • široké spektrum nastavení - 3 regulátory prietoku (čierna pre tradičné mlieko, modrá a zelená pre mliečne alternatívy) a 6 programov nastavenia
  • kvalitné spracovanie - je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu aj pri každodennom používaní
  • kompaktné rozmery: jeho kompaktná veľkosť umožňuje jednoduché dávkovanie priamo do šálky pri vytváraní latte art. Takisto si ho vďaka tomu viete vziať so sebou na dovolenku či na chatu. 

Technické parametre:

  • Rozmery: 12 x 12x 20 cm
  • Hmotnosť: 800g
  • Min. kapacita: 100 ml
  • Max. kapacita: 220 ml
  • dĺžka napájacieho kábla: 70cm

Obsah balenia: NanoFoamer PRO, elektrická základňa a zástrčka, tri regulátory prietoku, používateľská príručka, čistiaca kefka, certifikát pravosti, prístupový kód na Latte Art Master Class

Pridať hodnotenie

Hodnotenie

Nákup overený našimi zákazníkmi

Overený zákazník
Rýchle doručenie
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rychlost dodania
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rychle vybavenie objednávky, ekologicke balenie, sladky darcek navyse :)
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť dodania, darček
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť
Overené zákazníkmi