O nás

Internetový obchod sme založili v roku 2015 s cieľom ponúkať ekologické, opakovane plniteľné kapsule ako náhradu za jednorázové kapsule.

Aktuálne v našej ponuke nájdete plniteľné EKO kapsule pre systémy Dolce Gusto® a kapsule Sealpod® pre systémy Nespresso® ale aj plniteľné kapsule pre iné kapsulové systémy.

Priebežne našu ponuku rozširujeme aj o rôzne tematické produkty z oblasti kávy a ekologického zmýšlania

Za zmienku stojí náš mlynček na kávu Mlynko, cestovné kávovaryWacaco®Cafflano®, Staresso® alebo bambusové príbory, ktoré ponúkame taktiež pod vlastnou značkou ecotree.

Naše produkty predávame aj do česka, maďarska, poľska, nemecka/rakúska a rumunska cez samostatné eshopy.

Na záver pár faktov o ekológii. Z ankety na našej stránke na Facebooku sme zistili, že priemerný kávičkár spotrebuje mesačne štyri 16 kusové balenia jednorázových kapsúl, teda 64 kapsúl mesačne. Ročne je to až 768 kapsúl (cca 10 kg odpadu), ktoré nie je možné recyklovať a končia v komunálnom odpade.

Použitím plniteľných kapsúl je možné toto množstvo odpadu podstatne zredukovať. Navyše, použiť môžete napr. čerstvo praženú kávu z Vašej obľúbenej pražiarne a pripraviť si nápoj, podľa vlastnej chute.

Ďakujeme, že nakupujete v našom eshope a myslíte ekologicky.

Prečo nakupovať u nás?

Tovar máme skutočne skladom

  Všetky produkty, pri ktorých vidíte informáciu skladom, máme aj naozaj na našom sklade v Košiciach pripravené k okamžitej expedícii. 

Doručenie tovaru nasledujúci pracovný deň

  Každá objednávka prijatá do 12:00 počas pracovných dní bude daný deň aj expedovaná a doručená nasledujúci pracovný deň. Platí to pre doručenie kuriérom GLS aj doručenie do zvolenej zásielkovne

Férové ceny poštovného

  Žiadne predražené poštovné. Predávame tovar, nie poštovné. Z tohoto dôvodu držíme ceny poštovného na minimálnej hranici, v niektorých prípadoch poštovné aj dotujeme. 

Naše vlastné produkty

 Mnohé značky tovaru (ekokapsule, mlynko, ecotree ..), ktoré nájdete v našej ponuke predávame pod vlastnou značkou, ktorú nenájdete v žiadnom inom eshope alebo kamennej predajni.

Sme oficiálny distribútor

 Sme oficiálnym distribútorom produktov Wacaco, Sealpod, Cafflano, Staresso pre Slovenskú republiku. Znamená to, že produkty nakupujeme priamo od výrobcu (nie od sprostredkovateľa predaja). Zároveň Vám na tieto produkty poskytujeme priamo aj záručný a pozáručný servis.

Zákaznícka podpora

 Radi Vám pomôžeme s výberom správneho produktu, stačí nás kontaktovať telefonicky na 0944 750 100 alebo emailom na info@ekokapsule.sk

Nákup overený našimi zákazníkmi
Overený zákazník:Rýchle dodanie, žiadne problémy
5
Eko kapsule
Overený zákazník:Rýchlosť vybavenia objednávky
5
Eko kapsule
Overený zákazník:Zaujímavé produkty za zaujímavé ceny
4
Eko kapsule
Overený zákazník:Pri preberani bol problem, musel som dlhsie cakat, kym identifikovali zásielku a mohol som ju prevzat !
5
Eko kapsule
Overený zákazník:Rýchle dodanie, kvalitný tovar, kupón na zľavu na ďalšie nákupy
4
Eko kapsule

Dalšie hodnotenia