O nás / prečo nakupovať u nás?

Internetový obchod sme založili v roku 2015 s cieľom ponúkať ekologické, opakovane plniteľné kapsule ako náhradu za jednorázové kapsule. Postupom času sme ponuku rozšírili aj o špeciálne kávovary a príslušentvo.

Aktuálne v našej ponuke nájdete plniteľné EKO kapsule pre systémy Dolce Gusto® a kapsule Sealpod® pre systémy Nespresso® ale aj plniteľné kapsule pre iné kapsulové systémy.

Veľkú časť nášho sortimentu tvoria aj špeciálne, mechanické kávovary od výrobcov Cafelat, Flair espresso a Goat story vrátane ich kompletného príslušenstva a náhradných dielov.

Taktiež ponúkame cestovné kávovaryWacaco®Cafflano®Staresso®bambusové príbory (pod vlastnou značkou ecotree), mlynček Mlynko (taktiež naša značka), baristické pomôcky značky PremiumLine a iné tematické produkty.

 

Naše produkty predávame aj do česka, maďarska, poľska, nemecka/rakúska a rumunska a zvyšku európy prostredníctvom samostatných eshopov.

Na záver pár faktov o ekológii. Z ankety na našej stránke na Facebooku sme zistili, že priemerný kávičkár spotrebuje mesačne štyri 16 kusové balenia jednorázových kapsúl, teda 64 kapsúl mesačne. Ročne je to až 768 kapsúl (cca 10 kg odpadu), ktoré nie je možné recyklovať a končia v komunálnom odpade.

Použitím plniteľných kapsúl je možné toto množstvo odpadu podstatne zredukovať. Navyše, použiť môžete napr. čerstvo praženú kávu z Vašej obľúbenej pražiarne a pripraviť si nápoj, podľa vlastnej chute.

Ďakujeme, že nakupujete v našom eshope a myslíte ekologicky.

Prečo nakupovať u nás?

Tovar máme skutočne skladom

  Všetky produkty, pri ktorých vidíte informáciu skladom, máme aj naozaj na našom sklade v Košiciach pripravené k okamžitej expedícii. 

Doručenie tovaru nasledujúci pracovný deň

  Každá objednávka prijatá do 11:00 počas pracovných dní bude daný deň aj expedovaná a doručená nasledujúci pracovný deň. Platí to pre doručenie kuriérom GLS aj doručenie do zvolenej zásielkovne

Férové ceny poštovného

  Žiadne predražené poštovné. Predávame tovar, nie poštovné. Z tohoto dôvodu držíme ceny poštovného na minimálnej hranici, v niektorých prípadoch poštovné aj dotujeme. 

Naše vlastné produkty

 Mnohé značky tovaru (ekokapsule, mlynko, ecotree ..), ktoré nájdete v našej ponuke predávame pod vlastnou značkou, ktorú nenájdete v žiadnom inom eshope alebo kamennej predajni.

Sme oficiálny distribútor

 Sme oficiálnym distribútorom produktov Wacaco, Sealpod, Cafflano, Staresso, Cafelat, Flair espresso pre Slovenskú republiku. Znamená to, že produkty nakupujeme priamo od výrobcu (nie od sprostredkovateľa predaja). Zároveň Vám na tieto produkty poskytujeme priamo aj záručný a pozáručný servis.

Zákaznícka podpora

 Radi Vám pomôžeme s výberom správneho produktu, stačí nás kontaktovať telefonicky na 0944 750 100 alebo emailom na info@ekokapsule.sk

Bezpečná online platba

 Za objednávku môžete zaplatiť za pomoci bezpečnej online platby Gopay. Spojenie s našou stránkou je šifrované za pomoci SSL certifikátu.

Nákup overený našimi zákazníkmi

Overený zákazník
Rýchle doručenie
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rychlost dodania
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rychle vybavenie objednávky, ekologicke balenie, sladky darcek navyse :)
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť dodania, darček
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť
Overené zákazníkmi