Čaj z EKO kapsule ? Prečo nie.

Čaj z kávovaru? S plniteľnými kapsulami áno!

caj dolce gusto

Tiež ste už premýšľali, ako si zjednodušiť prípravu sypaného čaju? Samozrejme, nie je to žiadna veda... No čiastočky zmesi, plávajúce na hladine, nemá nikto rád. Skúste si pripraviť čaj s použitím eko kapsule. Je to rýchle a jednoduché!

Ako pripraviť čaj s plniteľnou kapsulou

Plniteľné kapsule pre kávovary Dolce GustoNespresso alebo Tchibo Cafissimo, sú naozaj všestranne využiteľné. Môžete si s nimi pripravovať nielen rôzne druhy lahodnej kávy. Sú ideálne aj na prípravu čokoládového nápoja pre deti a dokonca aj na prípravu čaju! Aký čaj si s pomocou eko kapsule môžete pripraviť?

  • Sypaný čaj. Práve príprava sypaného čaju je pre mnohých ľudí doslova nočnou morou. Kúsky čajovej zmesi v šálke nemá nikto rád! Jasné, existujú rôzne sitká, cez ktoré sa čaj odporúča pripravovať. No predsa len vždy nejaký ten kúsoček čajovej zmesi unikne! Tiež Vám to vadí? V tom prípade si pripravujte čaj pomocou eko kapsule. Je to naozaj jednoduché. Do plniteľnej kapsule dáte množstvo sypaného čaju podľa návodu na obale čaju. Kapsulu uzavriete a postupujete v príprave klasickým spôsobom, ako pri káve.
  • Granulovaný čaj. Možno si poviete, že pripravovať čaj v kávovaroch Nespresso alebo Dolce Gusto je nezmysel. No má to svoje výhody! Granulovaný čaj z kávovaru budete mať pripravený omnoho rýchlejšie, akoby ste ho zalievali vodou z kanvice. Môžete si dokonca pripraviť aj ľadový čaj. Stačí, ak na kávovare navolíte modrú farbu, symbolizujúcu studenú vodu.

Tipy na lahodné čaje za pomoci plniteľnej EKO kapsule

Vyskúšajte si spraviť čaj, ktorý bude ideálny ako letné osvieženie, napríklad aj k bazénu!

Do eko kapsule nasypte svoj obľúbený ovocný granulovaný čaj. Použite sklenenú vysokú šálku. Zvoľte na kávovare modrú farbu pre studenú vodu. Do hotového nápoja môžete pridať zopár kociek ľadu, citrónovú šťavu a kocku hnedého cukru.

A čo tak vyskúšať vlastnú zmes sypaných čajov? Dajte do plniteľnej kapsulenapríklad zopár lístkov čerstvej (prípadne sušenej) mäty.

Pridajte ovocný sypaný čaj podľa vlastného výberu. Získate tak príjemne ovocno-svieži nápoj. Takto si cez plniteľné kapsule môžete pripravovať rôzne nápoje, podľa vlastnej fantázie.

Tak na zdravie! 

V článku spomínané produkty

Nákup overený našimi zákazníkmi

Overený zákazník
Rychlost dodania
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rychle vybavenie objednávky, ekologicke balenie, sladky darcek navyse :)
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť dodania, darček
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť doručenia, prehľadný eshop
Overené zákazníkmi