Kakao alebo horúca čokoláda

kakao dolce gusto

Potešte deti vynikajúcim nápojom z kávovaru

Aj Vaše deti sa určite radi zahrajú „na dospelákov“ a robia si posedenia pri kávičke. Samozrejme, že im tento lahodný nápoj nemôžete ponúknuť. Ale môžete im urobiť radosť tak, že im pripravíte vynikajúci detský čokoládový nápoj a zorganizujete pre nich skutočné „dospelácke“ posedenie!

Postačí Vám kávovar Dolce Gusto, Nespresso alebo Tchibo Cafissimo a samozrejme plniteľná kapsula, ktorú si môžete zakúpiť v odkazoch pod článkom.

Nápoje pre deti za pomoci EKO kapsule

Ak máte kapsulový kávovar, určite pre svoje deti pravidelne kupujete kapsule Nesquik s vynikajúcou chuťou čokoládového nápoja. A z času na čas si ich zaiste doprajete tiež! Kto by odolal vynikajúcej chuti čokolády s jemnou penou na vrchu?

No nie je to lacný špás, pravidelne tieto kapsule kupovať. Máme pre Vás preto alternatívu. Plniteľné kapsule, s ktorými si môžete pripraviť nielen Nesquik, ale aj ďalšie vynikajúce detské nápoje. Aká je výhoda? Ponuka kapsúl pre deti do kávovarov Dolce Gusto alebo Nespresso je naozaj obmedzená. No s eko kapsulou máte možností oveľa viac. Aké?

Nesquik za pomoci EKO kapsule

Obľúbený Nesquik si pripravíte aj s eko kapsulou. Je to veľmi jednoduché. Kúpte si klasické balenie tohto nápoja, z ktorého s pomocou plniteľnej kapsule pripravíte omnoho viac dávok. Nielenže výrazne ušetríte, ale aj neprodukujete také množstvo odpadu.

Klasická čokoláda za pomoci plniteľnej kapsule

V obchodoch existuje nespočetné množstvo práškových typov horúcej čokolády. Vyberte si svoju najobľúbenejšiu a pripravte ju deťom s pomocou eko kapsule.

Ako na to? Stačí do plniteľnej kapsule nasypať práškovú čokoládu a podľa chuti pridať cukor, či stéviu. Dochutiť môžete i štipkou škorice, či vanilky. Alebo nechajte deti, nech si čokoládu dochutia! Hoci aj kopčekom vanilkovej zmrzliny.

A prečo je takýto Nesquik alebo čokoláda z eko kapsule lepšia, ako keby ste ju pripravili deťom klasickým spôsobom, obyčajným zaliatím v hrnčeku? Okrem jednoduchosti prípravy deti ocenia hlavne jemnú a chutnú penu. A ak ich navyše zapojíte do prípravy nápoja, budú zaručene od radosti bez seba! Veď budú mať nápoj z kávovaru – ako skutoční dospeláci!

V článku spomínané produkty

Nákup overený našimi zákazníkmi

Overený zákazník
Rychlost dodania
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rychle vybavenie objednávky, ekologicke balenie, sladky darcek navyse :)
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť dodania, darček
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchlosť doručenia, prehľadný eshop
Overené zákazníkmi