Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet

Kakao alebo horúca čokoláda

kakao dolce gusto

Potešte deti vynikajúcim nápojom z kávovaru

Aj Vaše deti sa určite radi zahrajú „na dospelákov“ a robia si posedenia pri kávičke. Samozrejme, že im tento lahodný nápoj nemôžete ponúknuť. Ale môžete im urobiť radosť tak, že im pripravíte vynikajúci detský čokoládový nápoj a zorganizujete pre nich skutočné „dospelácke“ posedenie!

Postačí Vám kávovar Dolce Gusto, Nespresso alebo Tchibo Cafissimo a samozrejme plniteľná kapsula, ktorú si môžete zakúpiť v odkazoch pod článkom.

Nápoje pre deti za pomoci EKO kapsule

Ak máte kapsulový kávovar, určite pre svoje deti pravidelne kupujete kapsule Nesquik s vynikajúcou chuťou čokoládového nápoja. A z času na čas si ich zaiste doprajete tiež! Kto by odolal vynikajúcej chuti čokolády s jemnou penou na vrchu?

No nie je to lacný špás, pravidelne tieto kapsule kupovať. Máme pre Vás preto alternatívu. Plniteľné kapsule, s ktorými si môžete pripraviť nielen Nesquik, ale aj ďalšie vynikajúce detské nápoje. Aká je výhoda? Ponuka kapsúl pre deti do kávovarov Dolce Gusto alebo Nespresso je naozaj obmedzená. No s eko kapsulou máte možností oveľa viac. Aké?

Nesquik za pomoci EKO kapsule

Obľúbený Nesquik si pripravíte aj s eko kapsulou. Je to veľmi jednoduché. Kúpte si klasické balenie tohto nápoja, z ktorého s pomocou plniteľnej kapsule pripravíte omnoho viac dávok. Nielenže výrazne ušetríte, ale aj neprodukujete také množstvo odpadu.

Klasická čokoláda za pomoci plniteľnej kapsule

V obchodoch existuje nespočetné množstvo práškových typov horúcej čokolády. Vyberte si svoju najobľúbenejšiu a pripravte ju deťom s pomocou eko kapsule.

Ako na to? Stačí do plniteľnej kapsule nasypať práškovú čokoládu a podľa chuti pridať cukor, či stéviu. Dochutiť môžete i štipkou škorice, či vanilky. Alebo nechajte deti, nech si čokoládu dochutia! Hoci aj kopčekom vanilkovej zmrzliny.

A prečo je takýto Nesquik alebo čokoláda z eko kapsule lepšia, ako keby ste ju pripravili deťom klasickým spôsobom, obyčajným zaliatím v hrnčeku? Okrem jednoduchosti prípravy deti ocenia hlavne jemnú a chutnú penu. A ak ich navyše zapojíte do prípravy nápoja, budú zaručene od radosti bez seba! Veď budú mať nápoj z kávovaru – ako skutoční dospeláci!

V článku spomínané produkty

Nákup overený našimi zákazníkmi

Overený zákazník
Výborna komunikácia, Rýchle doručenie, Kvalitné produkty
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Maximálna spokojnosť, rýchle dodanie.
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Velmi rychle dodanie, super zabalané
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchle vybavenie a doručenie
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchle dodanie tovaru
Overené zákazníkmi
Váš názor (-:

Chýba Vám niečo v našom eshope? Čo by sme mali zlepšiť? Budeme radi za každý feedback.