5x plniteľná kapsula SEALPOD + 120 ks viečok pre Nespresso®

54,90 €
Bez DPH: 45,75 €
Skladom
doručíme už 23.7. (možnosti dodania)

54,90 €
Bez DPH: 45,75 €
-
+
SEALPOD
Celkové hodnotenie: 5 (100%)

Počet hodnotení: 12      Pridať hodnotenie

Výrobca: SEALPOD

plnitelne kapsule nespresso

Toto päťbalenie SEALPOD Vám umožní vytvárať si vlastné, kvalitné kapsule pre kávovary typu Nespresso ® z ekologicky čistých materiálov. Za pomoci tohto balenia si pripravíte 5 kapsulí do zásoby.

Balenie obsahuje: 5x plniteľnú kapsulu vyrobenú z nerezovej ocele.

Na kapsulu sa lepia jednorázové hliníkové viečka, ktoré dostanete aj v tejto sade v počte 120 ks. Ďalšie viečka si môžete dokúpiť tu. Taktiež dostanete praktickú lyžičku na plnenie kapsule a 5x gumený uzáver, aby ostala pripravená káva v kapsuliach rovnako čerstvá aj neskôr.

Balenie: 5x nerezová kapsula, 120ks lepiacich hliníkových viečok, plastová odmerka na kávu, 5x tesnenie, 5x gumený vrchnák pre uchovávanie čerstvosti kávy, návod na použitie. Balené v kartónovej krabičke.

Nerezové telo umožňuje dosiahnúť vyšší tlak vo vnútri kapsule, čo má za následok intenzívnejšiu chuť kávy a bohatšiu cremu. Za pomoci tejto sady SEALPOD dosiahnete vysokú kvalitu kávy za čo má naše odporúčanie.

Výhodou oproti plastovým kapsulám je možnosť dosiahnuť vyšší tlak vo vnútri kapsule, čo má za následok intenzívnejšiu chuť kávy a bohatší cremu. S pomocou tejto sady SEALPOD dosiahnete vysokú kvalitu kávy za čo má naše odporúčanie.

Kapsula je vyrobená z nerezovej ocele, lepiace viečko z hliníkovej fólie.

Použitie plniteľnej kapsule:

  1. Kapsulu naplňte kávou až po okraj, kávu jemne utlačte. Prebytočnú kávu z okraja kapsule očistite.
  2. Na kapsulu nalepte viečko.
  3. Ďalej už postupujte rovnako ako keby sa jednalo o originálnu kapsulu.
  4. Hotovo. Vychutnajte si kávu podľa svojho výberu a šetrite :-)

Kompatibilita: Pixie™, Citiz™ a Citiz-Milk™, Concept™, Essenza™ a Essenza Krups™, Gran Maestria™, Inissia™, Latissima™ a Latissima+™, Le Cube™, Maestria™, U™, Umilk™ a ostatné prístroje typu Nespresso®.

nespresso kapsule

Akú kávu zvoliť?

Ak kupujete mletú kávu, zvoľte typ "Mokka". Ak si kávu meliete sami, odporúčame mlieť na mlynčeku s keramickými mlecími kameňmi na o niečo väčšiu hrúbku ako espresso, viď obrázok.

Chýba Vám dobrý mlynček na kávu?

Pozrite si náš mlynček "Mlynko", má keramické mlecie kamene a možnosť nastavovať hrúbku mletia.

Pripravujte kávu ako profesionálny barista

Tamper vám pomôže dokonalo utlačiť kávu do kapsule. S digitálnou váhou navážite vždy správne množstvo kávy s presnosťou na 0,1g.

 

Napenenie mlieka

Lahodnú mliečnu penu pre capuccino pripravíte za pomoci ručného šľahača na mlieko. Šľahač dokúpite tu. Ak na pene chcete vykúzliť aj umelecké ornamenty, nezabudnite aj na S baristické pero.

A čo tak čaj alebo čokoláda?

Netypické pre kávovary Nespresso, no s lepiacimi papierovými filtrami to je možné. Ak chcete experimentovať s novými nápojmi, môžete si dokúpiť papierové filtre.

Zachovajte kvalitu kávy

Pravidelné čistenie a odvápňovanie kávovaru vám v tom pomôže. Viď. čistiaca sada pre kapsulové kávovary.

Cestovný kávovar na Nespresso kapsule / mletú kávu

Radi si doprajete kvalitné pressko na cestách alebo v prírode? S mechanickým kávovarom Wacaco Nanopresso NS pripravíte pressko z Nespresso kapsulí (originálnych aj našej nerezovej alebo mletej kávy). Kávovar nájdete tu.

Ochranné známky uvedené na tejto web stránke nie sú vlastníctvom spoločnosti NajTrade s.r.o.. Dolce Gusto® a Nespresso® sú zapísané ochranné známky spoločnosti Societé des Produits Nestlé S.A. Tassimo® je zapísaná ochranná známka spoločnosti Kraft Foods. Produkty asociované na tejto web stránke s vyššie uvedenými ochrannými známkami niesú originálnymi výrobkami vyššie uvedených spoločností. 

Pridať hodnotenie

Hodnotenie

Nákup overený našimi zákazníkmi

Overený zákazník
Prehladny eshop, Spolahlivy obchod, Rychle dodanie
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchle dodanie.
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Ceny, Široký výber , Podpultový tovar, Rýchle dodanie
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchle dodanie, spokojnost
Overené zákazníkmi
Overený zákazník
Rýchle doručenie
Overené zákazníkmi