staresso mini

Cestovný kávovar Staresso mini (čierny)

Dostupnosť:Skladom - doručíme ku Vám 05.10.2020 (GLS / zásielkovňa)
Výrobca:Staresso
Kód:star-mini
Na tento produkt je DOPRAVA ZDARMA.
Cena: 64,90€ Bez DPH: 54,08€
staresso
Množstvo:  
Počet hodnotení: 0 Celkové hodnotenie: 0 (0%)
 Počet hodnotení: 0     Pridať hodnotenie
Zdieľať 
Popis Video recenzia
Video recenzia
Súvisiace články (1) Hodnotenia (0) Súvisiace produkty

Nová, skladacia verzia obľúbeného cestovného kávovaru Staresso, Staresso mini. Ponúka rovnaké parametre a podobnú konštrukciu v kompaktnejšom prevedení. Súčasťou balenia je teraz aj prenosné zipsovacie púzdro a uteráčik s logom Staresso.

Pripravte si chutné espresso na cestách bez použita elektrickej energie. Jednoduchým pumpovaním dosiahnete tlak 15 - 20 barov, porovnateľný ako pri klasickom espresso stroji. Kávovar Staresso pracuje na mletú kávu ale aj na kapsule typu Nespresso.

Kávovar váži cca 400 gramov a má rozmery 7 x 15 cm. Svojou veľkosťou je vhodný na prenášanie ale aj na statické umiestnenie ako náhrada za klasický kávovar v domácnosti, v práci či na chalupe.Ak hľadáte cestovný kávovar s minimálnymi rozmeri, odporúčame zvoliť kávovary Wacaco Nanopresso (336g) alebo Wacaco minipresso (360g).

Odpojený piest je možné použiť na výrobu napeneného mlieka priamo v dodávanom pohári (viď. video). Bez ďalšieho príslušenstva tak viete vyrobiť aj chutné kapučíno.

Pracovný tlak máte plne pod kontrolou vďaka intenzite pumpovania, ktorú zvolíte. Kávovar je možné používať aj na prípravu čaju.

Kávovar Staresso je vyrobený z odolného plastu, ktorý je samozrejme bez obsahu BPAPortafilter nerezovej ocele. Pohár na kávu z vakuovaného izolačného skla s dvojitou stenou. 

Rozmery: 7 x 15 cm, váha: 400 g, objem zásobníka na vodu: 80 ml, maxobjem zásobníka na kávu: 10 g, maximálny tlak: 15 - 20 barov. Káva: mletá, kapsule Nespresso.

Dodávané v púzdre a v krabici vrátane slovenského návodu na použitie.

Pridať hodnoteniePoznámka: HTML nie je preložené!

-           +Nákup overený našimi zákazníkmi
Overený zákazník:Rýchle dodanie, žiadne problémy
5
Eko kapsule
Overený zákazník:Rýchlosť vybavenia objednávky
5
Eko kapsule
Overený zákazník:Zaujímavé produkty za zaujímavé ceny
4
Eko kapsule
Overený zákazník:Pri preberani bol problem, musel som dlhsie cakat, kym identifikovali zásielku a mohol som ju prevzat !
5
Eko kapsule
Overený zákazník:Rýchle dodanie, kvalitný tovar, kupón na zľavu na ďalšie nákupy
4
Eko kapsule

Dalšie hodnotenia