staresso mini

Cestovný kávovar Staresso mini PRO (čierny)

Dostupnosť:Skladom - doručíme ku Vám 07.10.2022 (GLS / zásielkovňa)
Výrobca:Staresso
Kód:star-mini
Na tento produkt je DOPRAVA ZDARMA.
Cena: 64,90€ Bez DPH: 54,08€
staresso
Množstvo:  
Počet hodnotení: 0 Celkové hodnotenie: 0 (0%)
 Počet hodnotení: 0     Pridať hodnotenie
Zdieľať 
Popis Video recenzia
Video recenzia
Súvisiace články (1) Recenzie (0) Súvisiace produkty

Nová vylepšená nerezová verzia obľúbeného kávovaru. Telo kávovaru (vnútorná komora a závit) sú už vyhotovené z nerezovej ocele, čo podstatne predlžuje životnosť kávovaru a zvyšuje robusnosť konštrukcie. Vonkajšie prevedenie ostalo nezmenené.

Nová, skladacia verzia obľúbeného cestovného kávovaru Staresso, Staresso mini. Ponúka rovnaké parametre a podobnú konštrukciu v kompaktnejšom prevedení. Súčasťou balenia je teraz aj prenosné zipsovacie púzdro a uteráčik s logom Staresso.

Pripravte si chutné espresso na cestách bez použita elektrickej energie. Jednoduchým pumpovaním dosiahnete tlak 15 - 20 barov, porovnateľný ako pri klasickom espresso stroji. Kávovar Staresso pracuje na mletú kávu ale aj na kapsule typu Nespresso.

Kávovar váži cca 400 gramov a má rozmery 7 x 15 cm. Svojou veľkosťou je vhodný na prenášanie ale aj na statické umiestnenie ako náhrada za klasický kávovar v domácnosti, v práci či na chalupe.Ak hľadáte cestovný kávovar s minimálnymi rozmeri, odporúčame zvoliť kávovary Wacaco Nanopresso (336g) alebo Wacaco minipresso (360g).

Odpojený piest je možné použiť na výrobu napeneného mlieka priamo v dodávanom pohári (viď. video). Bez ďalšieho príslušenstva tak viete vyrobiť aj chutné kapučíno.

Pracovný tlak máte plne pod kontrolou vďaka intenzite pumpovania, ktorú zvolíte. Kávovar je možné používať aj na prípravu čaju.

Kávovar Staresso je vyrobený z odolného plastu, ktorý je samozrejme bez obsahu BPAPortafilter nerezovej ocele. Pohár na kávu z vakuovaného izolačného skla s dvojitou stenou. 

Rozmery: 7 x 15 cm, váha: 400 g, objem zásobníka na vodu: 80 ml, maxobjem zásobníka na kávu: 10 g, maximálny tlak: 15 - 20 barov. Káva: mletá, kapsule Nespresso.

Dodávané v púzdre a v krabici vrátane slovenského návodu na použitie.

Pridať hodnoteniePoznámka: HTML nie je preložené!

-           +Nákup overený našimi zákazníkmi
Overený zákazník:Rýchlosť reakcie
5
Eko kapsule
Overený zákazník:Super rýchle dodanie
5
Eko kapsule
Overený zákazník:Som spokojná, ľahká manipulácia, šetrí peniaze
5
Eko kapsule
Overený zákazník:Rýchle dodanie
5
Eko kapsule
Overený zákazník:Výborná komunikácia, rýchle dodanie tovaru.
5
Eko kapsule

Dalšie hodnotenia